STL55NH3LL
STMicroelectronics
STL55NH3LL
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 55A POWERFLAT
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Vgs (th) (max) 'Id
2.5V @ 250µA
Vgs (Max)
±16V
Technika
MOSFET (Metal Oxide)
Dodavatel zařízení Package
PowerFlat™ (6x5)
Série
STripFET™
RDS On (Max) @ Id, Vgs
8.8 mOhm @ 7.5A, 10V
Ztráta energie (Max)
60W (Tc)
Obal
Tape & Reel (TR)
Paket / krabice
8-PowerVDFN
Ostatní jména
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds
965pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs
12nC @ 4.5V
Typ FET
N-Channel
FET Feature
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.)
4.5V, 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss)
30V
Detailní popis
N-Channel 30V 55A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (6x5)
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C
55A (Tc)