domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - FET, MOSFETy - Pole > STL60N32N3LL
STL60N32N3LL
STMicroelectronics
STL60N32N3LL
STMicroelectronics
MOSFET 2N-CH 30V 32A/60A PWRFLAT
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Vgs (th) (max) 'Id
1V @ 1µA
Dodavatel zařízení Package
PowerFlat™ (5x6)
Série
STripFET™
RDS On (Max) @ Id, Vgs
9.2 mOhm @ 6.8A, 10V
Power - Max
23W, 50W
Obal
Tape & Reel (TR)
Paket / krabice
8-PowerVDFN
Ostatní jména
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds
950pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs
6.6nC @ 4.5V
Typ FET
2 N-Channel (Dual) Asymmetrical
FET Feature
Logic Level Gate
Drain na zdroj napětí (Vdss)
30V
Detailní popis
Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical 30V 32A, 60A 23W, 50W Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C
32A, 60A