domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > STL50N6F7
STL50N6F7
STMicroelectronics
STL50N6F7
paramters produktů
Vgs (th) (max) 'Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
Technika
MOSFET (Metal Oxide)
Dodavatel zařízení Package
PowerFlat™ (5x6)
Série
STripFET™ F7
RDS On (Max) @ Id, Vgs
14 mOhm @ 6.5A, 10V
Ztráta energie (Max)
71W (Tc)
Obal
Tape & Reel (TR)
Paket / krabice
8-PowerVDFN
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby
38 Weeks
Stav volného vedení / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds
980pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs
17nC @ 10V
Typ FET
N-Channel
FET Feature
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.)
10V
Drain na zdroj napětí (Vdss)
60V
Detailní popis
N-Channel 60V 50A (Tc) 71W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C
50A (Tc)