domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - Řídicí jednotky motorů > VNH2SP30TR-E
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Napětí - Supply
5.5 V ~ 16 V
Napětí - Load
5.5 V ~ 16 V
Technika
Power MOSFET
Dodavatel zařízení Package
MultiPowerSO-30
Rozlišení kroku
Série
STripFET™, VIPower™
Obal
Tape & Reel (TR)
Paket / krabice
30-MPSO, MultiPowerSO
Konfigurace výstupu
Half Bridge (2)
Ostatní jména
VNH2SP30TRE
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Typ motoru - Stepper
Typ motoru - AC, DC
Brushed DC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Rozhraní
PWM
Funkce
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Detailní popis
Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30
Current - Výstup
30A