domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > SMP100LC-400
SMP100LC-400
STMicroelectronics
SMP100LC-400
paramters produktů
Napětí - Off State
400V
Napětí - Spínací
530V
Série
SMP, TRISIL™
Obal
Tape & Reel (TR)
Paket / krabice
DO-214AA, SMB
Ostatní jména
SMP100LC400
Počet elementů
1
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (8 / 20μs)
400A
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs)
100A
Proud - přidržení (H)
150mA
kapacitní
45pF