domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > SMC30J33A
SMC30J33A
STMicroelectronics
SMC30J33A
paramters produktů
Napětí - Reverse Standoff (typ)
33V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp
53.3V
Napětí - porucha (Min)
36.7V
Jednosměrné kanály
1
Typ
Zener
Dodavatel zařízení Package
SMC
Série
SMC30J, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení
No
Napájení - špičkový impuls
3000W (3kW)
Obal
Original-Reel®
Paket / krabice
DO-214AB, SMC
Ostatní jména
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs)
56A