domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > SMBJ30A-TR
SMBJ30A-TR
STMicroelectronics
SMBJ30A-TR
paramters produktů
Napětí - Reverse Standoff (typ)
30V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp
48.4V
Napětí - porucha (Min)
33.3V
Jednosměrné kanály
1
Typ
Zener
Série
SMBJ, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení
No
Napájení - špičkový impuls
600W
Obal
Cut Tape (CT)
Ostatní jména
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs)
13A