domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > ESDALC6V1-1M2
ESDALC6V1-1M2
STMicroelectronics
ESDALC6V1-1M2
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOD882
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Napětí - Reverse Standoff (typ)
3V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp
Napětí - porucha (Min)
6.1V
Jednosměrné kanály
1
Typ
Zener
Dodavatel zařízení Package
SOD-882
Série
ESDA, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení
No
Napájení - špičkový impuls
50W
Obal
Tape & Reel (TR)
Paket / krabice
SOD-882
Ostatní jména
ESDALC6V11M2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)