domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > L4931CV33
L4931CV33
STMicroelectronics
L4931CV33
paramters produktů
Odpojení napětí (Max)
0.8V @ 250mA
Napětí - Výstup (Min / Fix)
3.3V
Napětí - Výstup (Max)
Napětí - vstup (Max)
20V
Dodavatel zařízení Package
TO-220AB
Série
Ochranné funkce
Over Current, Over Temperature
Paket / krabice
TO-220-3
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Positive
Ostatní jména
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ montáže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB
Proud - Supply (Max)
6mA
Aktuální - Quiescent (Iq)
1mA
Current - Výstup
250mA