domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > FERD60M45CT
FERD60M45CT
STMicroelectronics
FERD60M45CT
paramters produktů
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li
550mV @ 30A
Napětí - DC Reverse (Vr) (Max)
45V
Dodavatel zařízení Package
TO-220AB
Rychlost
Fast Recovery = 200mA (Io)
Série
Obal
Tube
Paket / krabice
TO-220-3
Ostatní jména
FERD60M45CT-ND
Provozní teplota - spojení
175°C (Max)
Typ montáže
Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby
15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Diode Type
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Konfigurace dioda
1 Pair Common Cathode
Detailní popis
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 30A Through Hole TO-220-3
Proud - zpìtný únikový @ Vr
550µA @ 45V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode)
30A