domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Tyristory > SMTPA120
SMTPA120
STMicroelectronics
SMTPA120
STMicroelectronics
TRISIL 120V BIDIRECT SMB
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Napětí - Off State
120V
Napětí - Spínací
160V
Série
SMP, TRISIL™
Obal
Original-Reel®
Paket / krabice
DO-214AA, SMB
Ostatní jména
Počet elementů
1
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (8 / 20μs)
150A
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs)
50A
Proud - přidržení (H)
150mA
kapacitní
30pF