domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > BZX55C4V7
BZX55C4V7
STMicroelectronics
BZX55C4V7
paramters produktů
Napětí - Zener (nom) (Vz)
4.7V
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li
1.3V @ 100mA
Tolerance
±6%
Dodavatel zařízení Package
DO-35
Série
Power - Max
500mW
Obal
Bulk
Paket / krabice
DO-204AH, DO-35, Axial
Provozní teplota
-65°C ~ 200°C
Typ montáže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Impedance (Max) (ZZT)
60 Ohms
Detailní popis
Zener Diode 4.7V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Proud - zpìtný únikový @ Vr
500nA @ 1V