domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > SMBJ33A-TR
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 33V 69.7V SMB
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Napětí - Reverse Standoff (typ)
33V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp
53.3V
Napětí - porucha (Min)
36.7V
Jednosměrné kanály
1
Typ
Zener
Série
SMBJ, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení
No
Napájení - špičkový impuls
600W
Obal
Original-Reel®
Ostatní jména
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs)
11.8A