domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
paramters produktů
Typ
Tolerance
±1%
Dodavatel zařízení Package
Velikost / Rozměry
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
stínění
Unshielded
Série
1210R
hodnocení
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Obal
Tape & Reel (TR)
Paket / krabice
2-SMD
Ostatní jména
1210R-104F TR 2000
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ montáže
Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
1 (Unlimited)
Materiál - jádro
Ferrite
Výrobní standardní doba výroby
36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test
2.5MHz
indukčnost
100µH
Výška - Sedící (Max)
0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant
8MHz
Detailní popis
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR)
13 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu
120mA