domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Usměrňovače - Jednoduché > SMBYW02-200
SMBYW02-200
STMicroelectronics
SMBYW02-200
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 200V 2A SMB
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li
1.25V @ 6A
Napětí - DC Reverse (Vr) (Max)
200V
Dodavatel zařízení Package
SMB (DO-214AA)
Rychlost
Fast Recovery = 200mA (Io)
Série
Reverse Time Recovery (TRR)
35ns
Obal
Cut Tape (CT)
Ostatní jména
SMBYW02200
Provozní teplota - spojení
150°C (Max)
Lead free / RoHS Compliant
Diode Type
Standard
Detailní popis
Diode Standard 200V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Proud - zpìtný únikový @ Vr
10µA @ 200V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io)
2A