domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > ESDALC6V1W5
ESDALC6V1W5
STMicroelectronics
ESDALC6V1W5
STMicroelectronics
TVS DIODE 3VWM SOT3235
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Napětí - Reverse Standoff (typ)
4
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp
6.1V
Napětí - porucha (Min)
3V
Napětí - Rozdělení
SOT-323-5
Typ
Zener
Série
ESDA, TRANSIL™
Stav RoHS
Tape & Reel (TR)
Zvlněný proud - nízká frekvence
General Purpose
Ochrana napájecího vedení
25W
Napájení - špičkový impuls
Polarizace
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Ostatní jména
ESDALC6V1W5-ND
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)