STU65N3LLH5
STMicroelectronics
STU65N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N CH 30V 65A IPAK
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Vgs (th) (max) 'Id
3V @ 250µA
Vgs (Max)
±22V
Technika
MOSFET (Metal Oxide)
Dodavatel zařízení Package
I-PAK
Série
STripFET™ V
RDS On (Max) @ Id, Vgs
7.3 mOhm @ 32.5A, 10V
Ztráta energie (Max)
50W (Tc)
Obal
Tube
Paket / krabice
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Ostatní jména
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds
1290pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs
8nC @ 4.5V
Typ FET
N-Channel
FET Feature
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.)
4.5V, 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss)
30V
Detailní popis
N-Channel 30V 65A (Tc) 50W (Tc) Through Hole I-PAK
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C
65A (Tc)