domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > L4957AD2.5
L4957AD2.5
STMicroelectronics
L4957AD2.5
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 5A D2PAK
Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Výstup (Min / Fix)
2.5V
Napětí - Výstup (Max)
Napětí - vstup (Max)
14V
Dodavatel zařízení Package
D2PAK
Série
Ochranné funkce
Over Temperature, Short Circuit
Paket / krabice
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ montáže
Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 5A D2PAK
Aktuální - Quiescent (Iq)
2mA
Current - Výstup
5A