domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > L4931CD25
L4931CD25
STMicroelectronics
L4931CD25
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8SO
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Odpojení napětí (Max)
0.8V @ 250mA
Napětí - Výstup (Min / Fix)
2.5V
Napětí - Výstup (Max)
Napětí - vstup (Max)
20V
Dodavatel zařízení Package
8-SO
Série
Ochranné funkce
Over Current, Over Temperature
Obal
Tube
Paket / krabice
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
75dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu
Fixed
Konfigurace výstupu
Positive
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Počet regulátorů
1
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA 8-SO
Proud - Supply (Max)
6mA
Aktuální - Quiescent (Iq)
1mA
Current - Výstup
250mA