domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > SMBJ18A-TR
SMBJ18A-TR
STMicroelectronics
SMBJ18A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 18V 39.3V SMB
Bez olova / V souladu RoHS
paramters produktů
Napětí - Reverse Standoff (typ)
18V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp
29.2V
Napětí - porucha (Min)
20V
Jednosměrné kanály
1
Typ
Zener
Dodavatel zařízení Package
SMB (DO-214AA)
Série
SMBJ, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení
No
Napájení - špičkový impuls
600W
Obal
Tape & Reel (TR)
Paket / krabice
DO-214AA, SMB
Ostatní jména
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs)
21.5A