domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > TSH150ID
TSH150ID
STMicroelectronics
TSH150ID
paramters produktů
Napětí - Napájení, Single / Dual (±)
±3 V ~ 6 V
Napětí - Input Offset
300µV
Dodavatel zařízení Package
8-SO
rychlost přeběhu
190 V/µs
Série
Obal
Tube
Paket / krabice
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu
Ostatní jména
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Počet okruhů
1
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Zisk Bandwidth Product
150MHz
Detailní popis
General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SO
Proud - Supply
25mA
Aktuální - Výstup / Channel
100mA