domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Atosn STCOK. > STY34NB50
STY34NB50
STMicroelectronics
STY34NB50
paramters produktů
Vgs (th) (max) 'Id
5V @ 250µA
Vgs (Max)
±30V
Technika
MOSFET (Metal Oxide)
Dodavatel zařízení Package
MAX247™
Série
PowerMESH™
RDS On (Max) @ Id, Vgs
130 mOhm @ 17A, 10V
Ztráta energie (Max)
450W (Tc)
Obal
Tube
Paket / krabice
TO-247-3
Ostatní jména
Provozní teplota
150°C (TJ)
Typ montáže
Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds
9100pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs
223nC @ 10V
Typ FET
N-Channel
FET Feature
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.)
10V
Drain na zdroj napětí (Vdss)
500V
Detailní popis
N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C
34A (Tc)